O nás

Jsme specializované centrum zaměřené na osobní cvičení, funkční trénink, aerobní a balanční cvičení ATALANTIS FIT – vše pro pohyb a zdraví. Nabízíme nejmodernější vybavení a hlavně odborně vedené lekce profesionálními instruktory.

ATALANTIS FIT je centrum pro pohyb a zdravý životní styl. Klademe důraz na komplexní přístup.

V našich prostorách najdete moderně vybavený aerobní sál, poskytující prostor pro funkční trénink, pomocí cvičebního nářadí a speciální formy funkčního tréninku.

Pod vedením zkušených trenérů jsou vedeny aktivní formy skupinového cvičení, jako jsou TRX, BOSU, dále kruhový funkční trénink, hodiny tance, hathajógy, tabaty a dalších. Nabízíme také skupinové cvičení rodičů s dětmi a speciální cvičení pro posilování svalů pánevního dna a mnoho dalšího.

Osobní trenér.

Pokud pro vás není příjemné cvičení ve skupině, máme řešení. Můžete využít služby osobního trenéra, být soustavně pod dozorem a docílit tak maximálních výsledků v minimálním čase.

Co je to funkční trénink ???

Funkční trénink jako takový nabízí jednu z nejpřirozenějších forem cíleného zvyšování úrovně pohybových schopností a dovedností, při dodržení jeho fyziologických možností. Nedochází tak k častým zraněním a bolestem při cvičení. Výhodou funkčního tréninku je rozvoj těla, nacvičování přirozených pohybových stereotypů, jehož výsledkem je zvyšování výkonu bez bolestí a zranění.

tým Atalantis Fit

PROVOZNÍ ŘÁD

 

 

420 731 444 413